>>>> dalej


inteligo
MultiKonto ja to konto indywidualne dla osób, które od banku oczekują czegoś więcej, niż tylko nowoczesnego konta osobistego. To atrakcyjnie oprocentowany pakiet usług bankowych i dodatkowych, którymi można zarządzać z dowolnego miejsca na świecie. MultiKonto ja to bezpłatna obsługa przez Internet, w tym kupowanie jednostek funduszy inwestycyjnych, zakładanie lokat, wykonywanie przelewów, realizacja zleceń stałych. To minimalne koszty za prowadzenie i obsługę konta przez multilinię i Centra Usług Finansowych.Open Finance
inteligo

10 Powodów, dla których warto mieć MultiKonto ja:

1. MultiKonto ja - Centrum Zarządzania Twoimi finansami
MultiKonto ja, to coś więcej niż nowoczesne konto indywidualne do regulowania bieżących płatności. Za jego pomocą możesz bezpłatnie nabywać jednostki funduszy inwestycyjnych w Centrum Oszczędzania, uruchomić automatyczną spłatę dowolnego kredytu lub skorzystać z mechanizmu offsetu przy kredycie hipotecznym. MultiKonto ja to również bezpłatne, całodobowe ubezpieczenie NNW.

2. Nieograniczony dostęp do pieniędzy
W MultiBanku sam wybierasz sposób zarządzania swoimi pieniędzmi.
- Internet WWW.multibank.pl - wszystkie transakcje wykonywane za pośrednictwem Internetu są bezpłatne
- multilinia (0801 300 000) - możesz dokonywać operacji samodzielnie i bezpłatnie poprzez AST (Automatyczny Serwis Telefoniczny) lub z pomocą Operatora/Konsultanta
- WAP - możesz niemalże wszystko (sprawdzić saldo rachunku, historię operacji, usunąć przelew, wykonać przelew, założyć lokatę, usunąć lokatę, załadować i rozładować netk@rtę, spłacić kredyt, zablokować kanał dostępu do AST, multilinii, Internetu, SMS, WAP)
- SMS 603 300 000 - możesz uzyskać informacje o stanie konta, 5 ostatnich operacjach lub o operacjach z określonego przedziału czasowego
- Centra Usług Finansowych - czyli placówki MultiBanku, gdzie czekają na Ciebie nasi Doradcy. Z naszych CUF-ów możesz korzystać również „po godzinach”, bo w specjalnej 24 godzinnej strefie masz dostęp do Internetu, multilinii i bankomatu.
- Ponad 1000 bezpłatnych bankomatów - MultiBanku, sieci Euronet i BZ WBK.

3. Zlecenia stałe, polecenia zapłaty - nie musisz pamiętać o terminach płatności
Jeśli nie lubisz pamiętać o terminach płatności ustaw zlecenie stałe (dla płatności o stałej wysokości) lub polecenie zapłaty (dla płatności nieregularnych). Teraz raz planujesz wszystkie płatności. Bank nie tylko będzie o nich pamiętał, lecz sam je za Ciebie zrealizuje.
Jeśli będziesz chciał zobaczyć historię wykonywanych przez siebie operacji, zaloguj się do Internetu, znajdziesz tam wszystkie wykonywane przez Ciebie operacje od początku założenia MultiKonta ja.

4. Rachunek Oszczędnościowy
Jeśli dysponujesz okresowymi nadwyżkami, których nie chcesz zamrażać na lokacie, bo nie wiesz kiedy będziesz potrzebował dodatkowych środków, to ulokuj je na Rachunku Oszczędnościowym. Rachunek Oszczędnościowy to "portfel" bezpośrednio połączony z MultiKontem ja, który MultiBank prowadzi za Ciebie za darmo.. Większym kwotom przechowywanym na rachunku zapewnia on wyższe oprocentowanie. Pieniądze przyrastają tak szybko jak na lokacie, lecz Ty masz do nich nieograniczony dostęp.

5. Atrakcyjny kredyt odnawialny
Jeśli czasem potrzebujesz dodatkowych środków możesz skorzystać z kredytu odnawialnego, którego wysokość może wynieść nawet sześciokrotność Twoich wpływów na rachunek. Dodatkowe środki są zawsze do Twojej dyspozycji, bo przyznany limit będzie czekał na Ciebie przez cały rok. Zaletą kredytu odnawialnego jest to, że płacisz jedynie za wykorzystaną część kredytu.

6. Karty Visa Electron i Visa Classic
Otwierając MultiKonto ja bezpłatnie dostaniesz kartę Visa Electron, która umożliwi Ci bezprowizyjne przeprowadzanie wszystkich transakcji bezgotówkowych. Jeśli jednak potrzebna Ci będzie gotówka, to możesz wypłacać pieniądze z bankomatów MultiBanku, sieci Euronet i sieci BZW BK- w sumie to ponad 1000 bezpłatnych bankomatów w całej Polsce. Jako posiadacz karty Visa możesz określić własne limity dla różnego rodzaju transakcji, możesz też zdefiniować PIN.

7. netk@rta - bezpieczeństwo wirtualnych zakupów
Jeśli masz ochotę na zakupy w sieci, to skorzystaj z nek@rty, czyli wirtualnej portmonetki. Dzięki niej bez prowizji zrobisz zakupy w wirtualnym sklepie czy domu wysyłkowym, zapłacisz za zamówienie telefoniczne lub pocztowe. Płacąc netk@rtą możesz czuć się bezpiecznie, bo netk@rta przez cała czas jest pusta, potrzebną kwotę pieniędzy ładujesz na netk@rtę tuż przed dokonaniem zakupu. Oczywiście możesz ustalać i zmieniać limity na karcie.

8. Ubezpieczenie Ciebie i Twoich kart
Otwierając MultiKonto ja zostajesz automatycznie objęty ubezpieczeniem NNW, za które płaci MultiBank.
Jeśli chcesz, to ubezpieczeniem mogą zostać objęte również Twoje karty. Pakiet Bezpieczna Karta chroni Cię od nieuprawnionego użycia karty (w tym mieszczą się transakcje zakupu, wypłaty gotówki przed zastrzeżeniem karty, również te, które wymagały użycia PIN-u) oraz od rabunku gotówki podjętej z bankomatu.

9. MultiKonto plus karty kredytowe Visa
Powiązanie MultiKonta ja i karty kredytowej Visa to rozwianie, które procentuje na każdym kroku. Możesz ustawić Automatyczna Spłatę wprost z Twojego MultiKonta. Możesz spłacić 100% sumy zadłużenia lub tylko 5%, jeśli zabraknie Ci pieniędzy. Dzięki serwisowi www.multibank.pl możesz śledzić zobowiązania zaciągnięte Twoją karta Visa, ustanawiać i modyfikować warunki spłaty.

10. To wszystko za wyjątkowo niską cenę
Koszt Centrum Zarządzania Twoimi Finansami, czyli MultiKontem ja, to jedyne 5 PLN! W tej cenie możesz za darmo wykonywać przez Internet dowolna liczbę operacji. Przelewy, zlecenia stałe, polecenie zapłaty, zakładanie i likwidowanie lokat, drukowanie potwierdzeń przelewów, sprawdzanie i drukowanie historii wykonywanych operacji to wszystko dajemy Ci za darmo!

MultiKonto ja: Twój wybór!

>>>> dalej

Open Finance