>>>> dalej


inteligo

mBank

mBank, Bankowość Detaliczna BRE Banku SA, stworzony został z myślą o klientach indywidualnych - również osobach fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, a jego działanie oparte jest na zasadach bankowości elektronicznej z obsługą poprzez Internet, telefon i wielofunkcyjne bankomaty.Open Finance
inteligo

mBank

stworzony został głównie z myślą o klientach indywidualnych oraz osobach fizycznych które prowadzą działalność gospodarczą, jego działanie oparte jest na zasadach bankowości elektronicznej.

Produkty, które nam oferuje mBank to m.in.: konta osobiste, konta firmowe, karty kredytowe, karty debetowe, kredyty hipoteczne, kredyty mieszkaniowe, lokaty terminowe.

inteligo

eKONTO

osobiste w mBank oparte jest o proste reguły - bez konieczności stałych wpłat, obowiązku utrzymywania minimalnej kwoty, bez opłat za założenie i prowadzenie rachunku. Oprocentowanie rachunków bankowych określamy w oparciu o wysokość oprocentowania (cenę pieniądza) na rynku międzybankowym.
Gwarantujemy, że Twoje pieniądze zgromadzone na eKONCIE będą oprocentowane znacznie korzystniej niż na rachunkach oszczędnościowo-rozliczeniowych w innych bankach. inteligobezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku inteligobrak wymaganej minimalnej i regularnej wpłaty inteligobezpłatna karta Visa Electron inteligobrak prowizji za wypłaty gotówki z bankomatów Sieci Euronet w Polsce i Banku BZ WBK

>>>> dalej

Open Finance