inteligo

BZWBK

Konto24Open Finance
stały dostęp i wygoda

Masz całodobowy i bezpłatny dostęp do swojego konta przez Internet, telefon stacjonarny, komórkowy lub WAP - dzięki usługom bankowości elektronicznej BZWBK24. Do Twojej dyspozycji są również nasze Oddziały i bankomaty. Każdą płatność czy stałe zlecenie możesz zrealizować w wybrany sposób - my polecamy kanały elektroniczne - będzie taniej i wygodniej. Korzystając z usługi Alerty24 bezpośrednie wiadomości z konta możesz otrzymywać na komórkę lub e-mail.

niskie koszty

Bezpłatne otwarcie konta, bezpłatne przelewy, zlecenia stałe i polecenia zapłaty na rachunki w BZ WBK, niewielkie koszty prowadzenia rachunku, niskie opłaty za przelewy do innych banków, mniejsze prowizje za udzielenie kredytu gotówkowego i mieszkaniowego po 6 miesiącach posiadania konta.

karty płatnicze

Otrzymasz za darmo kartę płatniczą Visa Electron BZ WBK lub Maestro BZ WBK na cztery lata, jeśli w ciągu pierwszych 3 miesięcy, chociaż trzy razy zapłacisz nią w dowolnym punkcie handlowym lub usługowym (nie dotyczy wypłat w bankomacie).
kredyt w koncie

Możesz skorzystać z odnawialnego limitu kredytowego w koncie. Jeśli przenosisz konto z limitem z innego banku, kredyt w koncie otrzymasz już w chwili jego otwarcia.

konto "na próbę"

Jeżeli korzystasz z innych usług BZ WBK np. masz kartę kredytową, kredyt gotówkowy lub lokaty, to przez 6 miesięcy możesz korzystać z konta bezpłatnie. Możesz skorzystać z tej możliwości również, jeśli Twój współmałżonek/a ma konto osobiste w naszym Banku.

Korzyści dla Ciebie:

więcej swobody

Dzięki kartom płatniczym nie musisz nosić przy sobie gotówki a jeśli już będzie Ci potrzebna wypłacisz ją w bankomatach. Dostęp do konta za pośrednictwem usług BZWBK24 masz nie tylko przez całą dobę ale także z dowolnego miejsca na świecie.

oszczędzasz czas

Żeby sprawdzić stan konta lub dokonać przelewu - wystarczy dostęp do Internetu lub telefon stacjonarny, komórkowy albo WAP. Nie musisz też pamiętać o płaceniu rachunków - złóż stałe zlecenia lub polecenie zapłaty, a my zrobimy to za Ciebie.

taniej lub za darmo

Transakcje realizowane za pośrednictwem usług BZWBK24 są tańsze niż te same realizowane w sposób tradycyjny. Po 6 miesiącach od otwarcia konta zyskasz kolejne przywileje - niższą prowizję za udzielenie kredytu.

wiesz ile masz

Zawsze możesz wiedzieć ile masz na swoim koncie korzystając z oferowanych elektronicznych kanałów informacyjnych.

Jak otworzyć Konto24?

To bardzo proste. Konto24 najłatwiej otworzysz dzwoniąc pod numer 0801 666 444. Możesz także to zrobić przez Internet - wypełniając elektroniczny wniosek lub przychodząc do dowolnego Oddziału BZ WBK z dowodem osobistym. Po otwarciu konta możesz uzyskać dostęp do usług bankowości elektronicznej BZWBK24, a wybraną przez Ciebie kartę płatniczą otrzymasz poczt

Open Finance