>>>>> dalej

Inteligo PKO BP


KONTO INTELIGO TO:

Oszczędność czasu
Zapomnij o kolejkach w banku - masz wygodny dostęp do swoich pieniędzy zawsze i wszędzie, a wykonanie transakcji zajmuje Ci tylko kilkanaście sekund.
Po każdej transakcji otrzymasz potwierdzenie SMS-em, a korzystać możesz z wyjątkowo szerokiej oferty usług – konta, lokaty, kredyt, obligacje skarbu państwa, jednostki funduszy inwestycyjnych, ubezpieczenia, doładowania telefonów pre-paid, zakupy on-line.Inteligo PKO BP
Wygoda

W

Inteligo

Masz dostęp do swoich pieniędzy, gdziekolwiek jesteś, 24 godziny na dobę przez Internet, WAP, SMS, telefon oraz bankomaty. Dodatkowo do dyspozycji masz sieć bankomatów PKO Banku Polskiego (ponad 1850), darmowe wypłaty z kont (dotyczy kont prywatnych) i wpłaty na konto w placówkach PKO BP (ok. 6000 w całym kraju) oraz liczne wygodne formy przelewów i płatności.
Intuicyjny serwis WWW umożliwia łatwe i wygodne korzystanie z konta – np. potwierdzenia transakcji można sobie wydrukować wprost z serwisu WWW albo przesłać e-mailem lub na nr faksu. Pełna kontrola nad swoimi pieniędzmi
W każdej chwili i w każdym miejscu możesz sprawdzić stan konta (przez telefon, SMS, WAP, WWW) a otrzymywane SMS-y (w ramach Serwisu SMS) informują Cię natychmiast o wszystkich transakcjach przeprowadzanych na rachunku.

Niskie opłaty
Przelewy w ramach PKO BP – 0 zł
Przelewy na rachunki prowadzone w innych bankach - 0,99 zł
Prowadzenie konta (prywatnego) – 0 zł (przy średnim saldzie miesięcznym > 100 zł)
Wypłata gotówki (z konta prywatnego) w bankomatach PKO BP (ponad 1840) – 0 zł
Wpłaty w oddziałach PKO BP – 0 zł
Wypłaty w oddziałach PKO BP (wyposażonych w terminale POS) – 0 zł

Zaufanie

Konta Inteligo

prowadzi PKO Bank Polski, który jest największym bankiem detalicznym w Polsce. Bank prowadzi ponad 5,39 mln rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych. W portfelach klientów PKO BP znajduje się ponad 5,31 mln kart bankowych. PKO Bank Polski jest największym wydawcą kart ze znakiem akceptacji Visa w Polsce.

>>>>> dalejWyślij formularz

Inteligo