Halogotówka Sygma Bank intensyfikuje działania promocyjne dotyczące Halogotówki - pożyczki gotówkowej, przyznawanej przez telefon. Niedawno rozpoczęła się ogólnopolska kampania telewizyjna promująca Halogotówkę.Halogotówka

>>>>>> DALEJ Halogotówka

<<<<<< WCZEŚNIEJ Halogotówka

Halogotówka

to produkt kredytowy, który można otrzymać szybko i wygodnie. Podobnie jak w przypadku korzystania z usług banków internetowych klient otrzymuje pożyczkę bez wychodzenia z domu. Od momentu podpisania umowy wszelkie operacje, na przykład dokonanie kolejnej wypłaty lub zmiana opcji spłat, załatwiane są telefonicznie. Główną zaletą Halogotówki jest jej odnawialność. Oznacza to, że w każdej chwili w ramach dostępnego limitu można skorzystać z kolejnej pożyczki. Każda wpłata powoduje zwiększenie dostępnego limitu, dzięki czemu cała kwota

Halogotówki

jest ponownie do dyspozycji po uregulowaniu ostatniej raty. Klient nie ponosi żadnych kosztów związanych ze wcześniejszą spłatą kredytu. Może skorzystać z opcji kredytowej, która nie obciąży zbytnio jego domowego budżetu (od 3 do 48 rat). Jeżeli uzyska wolne środki pieniężne może spłacić większą kwotę redukując koszty odsetek. Minimalna wysokość miesięcznej raty wynosi 50 zł, zaś oprocentowanie od 12,5% w skali roku.

Halogotówka jest wygodną formą korzystania z pożyczki dla osób ceniących swój czas, jak również osób które mają utrudniony dostęp do instytucji bankowych, np. mieszkańców mniejszych miejscowości.

Halogotówka

została wprowadzona na rynek przez Sygma Bank Polska, specjalizujący się w świadczeniu usług kredytowych oraz usług o charakterze pozafinansowym. Sygma Bank Polska opierając się na bogatym, 35 letnim doświadczeniu Grupy LaSer w zarządzaniu kredytami, opracowuje instrumenty finansowe dostosowane do specyfiki polskiego rynku. Ofertę Sygma Bank Polska stanowią karty kredytowe typu "private label", kredyty ratalne, pożyczki gotówkowe oraz programy lojalnościowe.

>>>>>> DALEJ Halogotówka

<<<<<< WCZEŚNIEJ Halogotówka


Wyślij Formularz

Halogotówka