Halogotówka

>>>>>> DALEJ Halogotówka

Halogotówka

Kredyt gotówkowy całkowicie przez telefon:

Bez wizyty w banku Nie musisz odwiedzać banku ani nawet wypełniać wniosku. Twój wniosek przyjmiemy przez telefon. Dokumenty otrzymasz pocztą.

Decyzja w 10 minut Jeszcze w czasie tej samej rozmowy telefonicznej otrzymasz decyzję kredytową. Potem wystarczy, że odeślesz otrzymane pocztą dokumenty. Nie potrzebujesz żadnych poręczycieli.

Wypełnij Formularz Skorzystaj z naszego kalkulatora i wypełnij krótki formularz - na skrzynkę pocztową natychmiast otrzymasz informację o kredycie. Nasz doradca zadzwoni do Ciebie i, jeśli zechcesz, przyjmie wniosek.

Stały dostęp do gotówki Halogotówka jest kredytem odnawialnym. Oznacza to, że do Twojej dyspozycji oddajemy limit kredytowy. Ty decydujesz z jakiej kwoty skorzystasz i tylko od niej naliczana jest rata. Do pozostałych pieniędzy masz dostęp przez telefon - wystarczy, że zadzwonisz - pieniądze przelejemy na Twoje konto bez dodatkowych formalności. I nie pytamy na co przeznaczasz Halogotówkę.

Rata od 35 złotych Masz stałą informację na temat rat - co miesiąc będziesz otrzymywał od nas wyciąg z informacją o wysokości raty i dostępnym limicie, z którego możesz w każdej chwili skorzystać.

Bierz kiedy chcesz .Halogotówka to jedyny na polskim rynku odnawialny kredyt gotówkowy dostępny przez telefon. Oferowana jest w tzw. procedurze zdalnej. Wniosek i decyzja kredytowa odbywa się przez telefon, w czasie jednej rozmowy. Wymiana dokumentów pomiędzy bankiem a klientem prowadzona jest pocztą. Dzięki odnawialności Halogotówki klienci zyskują stały dostęp do gotówki – kredyt udzielany jest jako limit gotówki.

Klient decyduje z jakiej jego części chce skorzystać. Do pozostałych środków z limitu ma dostęp telefoniczny – uruchomienie następuje na podstawie telefonicznej dyspozycji klienta.

Halogotówka oferowana jest od lutego 2005 roku przez Sygma Bank Polska, oddział francuskiego banku wyspecjalizowanego w kredytach konsumpcyjnych. Sygma Bank jest częścią grupy finansowej LaSer, obecnej na 8 europejskich rynkach finansowych, w tym w Hiszpanii, Holandii, Włoszech, Francji, Portugalii. Grupa zatrudnia 6 000 pracowników, którzy obsługują ponad 10 milionów klientów spółek Grupy.

W Polsce Sygma Bank znany jest m.in. z pozostałych swoich produktów – karty typu "private label" Galia oraz kredytu ratalnego "Zielone Raty". Więcej informacji o Sygma Banku: www.sygmabank.pl

Halogotówka jest jednym z najnowocześniejszych produktów tego typu. Od lutego bieżącego roku przygotowana została również oferta dla Internautów. Klienci mają możliwość wypełnienia udostępnionego na stronach Halogotówki formularza kontaktowego. Po jego wypełnieniu otrzymują na swoją skrzynkę pocztową informację o kredycie. Następnie konsultanci Halogotówki dzwonią do klientów, odpowiadają na ich pytania i telefonicznie przyjmują wniosek.

>>>>>> DALEJ HalogotówkaWyślij Formularz

Halogotówka